Misyonumuz

Günümüz Trendlerine Odaklı Bir Büyüme Ve Kalitenin İnsanımıza Verilebilecek En Büyük Değer Olduğunu Benimsemek, İnanmak Ve Uygulamaktır. Hedefimiz Bir Marka Olmaktan Öte Gerçek Bir Memnuniyet Ve Bize Duyulan Güveni Yaşatmaktır.

Vizyonumuz

Gerçek bir kalite anlayışı kalite kontrol sistemiyle ölçülmesi yeterli midir, yoksa o kaliteyi üretenlerin göstereceği özveri ve sanat mıdır? Firma olarak hep bu soruya doğru yanıtı vermeye çalıştık. İnanıyoruz ki sizlerde sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz.

Müşteri Mennuniyeti

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Size özel sunulan tekliflerle, evinizi anahtar teslim alın.

Avrupa Standartlarına Uygun

Tüm beton ve inşaat malzemelerimiz Avrupa Standartları'na uygundur..

Estetik ve Kalite

Fati Kara İnşaat olarak projelerimizde sağlamlık ve kullanışlılığın yanında estetik görünüme de önem veriyoruz.

Güven ve Huzur

Aileniz ve sevdikleriniz için güvenli ve huzurlu bir yaşam sürebilmeniz adına sizin için herşeyi adım adım planladık ve hayata geçirdik..
6644
 
KONUT PROJESİ1
MUTLU MÜŞTERİ1
YAŞAM ALANI1
6653

Fatih Kara İnşaat Kimdir?

 

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Fatih Kara İnşaat, Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.
Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. Fatih Kara İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.
İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.
En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

 
Fatih Kara İnşaat ile size Mutlu Yaşam Alanları Sunuyoruz..Projelerimiz